מי אנחנו?

בעולם של רפואה מתפתחת ומתקדמת של מחקר ופיתוח, "מעבדות הייר קליניק " שמה לה כמטרה להביא ללקוחותיה את מנגנוני האבחון המתקדמים ביותר בעולם ואת אמצעי הטיפול היעילים ביותר לטיפול בבעיות שיער ועור הקרקפת.

בשנת 1996 הוקמו בישראל ”מעבדות הייר קליניק” ע"י אנדרי בניטה, מהמייסדים והמנכ"ל.
קארין אלבכרי, טריקולוגית מוסמכת (ע"י ה- IAT International Association of Trichologists) המובילה את הארגון בתחום המקצועי ומנהלת את תחום הטריקולוגיה בחברה.

קארין הצטרפה לחברה כבר בתחילת הדרך והפכה לשותפה בשנת 2010.
החברה היא חלוצת תחום הטריקולוגיה (Trichology) בארץ, ומתמחה בנשירת שיער ובעצירת תהליך ההתקרחות בדרך של שיפור מצב עור הקרקפת ושיפור תנאי המחייה של שורשי השיער.

"מעבדות הייר קליניק" הינה חברה בכירה ופעילה בארגון הטריקולוגיה העולמי (ה-IAT ), מקיימת עמו קשר שוטף, משתפת מידע עם חבריו ברחבי העולם, משתתפת בכנסים עולמיים ועורכת ימי עיון והדרכה לטריקולוגים רבים בארץ ובעולם.

אנשי המקצוע ב”מעבדות הייר קליניק” מגובים בטכנולוגיה המתקדמת והמעודכנת ביותר לאבחון בעיות שיער ובאמצעי הטיפול הייחודיים והמובילים בתחום זה. את הבדיקה המיקרוסקופית ב”מעבדות הייר קליניק” מבצעים מומחים מובילים בתחום מדעי השיער שהוכשרו והוסמכו על ידי קארין אלבכרי, הטריקולוגית הראשית.

הגישה הטיפולית של "מעבדות הייר קליניק" מתבססת על שיטה המשלבת טכניקת טיפול ייחודית, שפותחה על ידי צוות מדענים מהמובילים בעולם בתחום השיער, יחד עם סדרה בלעדית של תכשירים טיפוליים, NEW AGE FORMULAS, המאושרים ע"י משרד הבריאות הישראלי.

 

ל”מעבדות הייר קליניק” 4 סניפים בפריסה ארצית: הסניף הראשי נמצא בת”א והנוספים באזור חיפה, ירושלים ואשדוד.