נשירת שיער אצל נשים

טיפול בנשירת שיער אצל נשים - לגעת בשורש הבעיה

הנשירה המוגברת, השבילים המתרחבים שאת מזהה במראה, אפילו סימני הנשירה אחרי כל חפיפה או סירוק מטרידים אותך...ובצדק. נשירת שיער מוגברת הינה תופעה אשר מובילה לשינוי במראה השיער, ירידה בנפח ובצפיפות השיער, לאיבוד חוזקו, עוביו וחיוניותו.

הסיבות לנשירת שיער אצל נשים

הסיבות לנשירה מוגברת שמובילה לדילול השיער מוכרות בעולם מדע השיער. בכ-90% מהמקרים הרגישות הגנטית היא זו שמובילה לנשירה המוגברת.
במקביל, שינויים הורמונאליים שאת חווה במהלך חייך כתוצאה מגיל ההתבגרות, גלולות נגד הריון, לידות והשפעות גיל המעבר יגבירו את עוצמת הנזק.
בנוסף, תזונה, אורח חיים ובעיקר חוסר מודעות מביאים לכך שסביבת הקרקפת ושורשי השיער אינם מתפקדים כראוי כך שהשערה אינה מקבלת את שהיא זקוקה לו על מנת להתקיים.
הוסיפי לכל אלה את העובדות האחרות המשפיעות על שיערך כגון צבע וכימיקאלים, שימוש בסבונים ושמפו המכילים רעלנים שונים, המים בהם את חופפת ועוד – והנה השיער נושר ואת מאבדת אחיזה, תרתי משמע, בשיערך.

טיפול בנשירת שיער אצל נשים בגישה טבעית

כיום, ניתן לאתר את הסיבות והגורמים לתופעה של נשירת שיער באמצעות בדיקה מקרוסקופית שמתבצעת על ידי טריקולוג המשלב אמצעים טכנולוגיים לאבחון וידע רב בתחום הטיפול בשיער, בבריאות שורשי השיער, הקרקפת ותופעות הדילול.
•    ניתן לבלום את נשירת שיער.
•    נשים יכולות לאתר את מקור הבעיה, לטפל ולחזור לחיות עם שיער בריא.
•    ניתן לחזק את שורשי השיער.
•    ניתן להחזיר לשיער את חיוניותו, עוביו,חוזקו ויופיו.
•    ניתן לאבחן בבדיקה מיקרוסקופית את הסיבות והגורמים להידללות ונשירת שיער אצל נשים.

 אבחון בעזרת בדיקה מיקרוסקופית לאיתור הגורם לנשירה

היום, באמצעות בדיקה מיקרוסקופית מקיפה לשורשי השיער והקרקפת, תוכלי לראות במו עינייך את מצבך, תוכלי להבין מה גורם לנשירה המוגברת, להידקקות ולדילול שיערך.
תביני מייד מה ניתן לעשות כדי להחזיר את המצב לקדמותו, לחזור לחיות עם שיער בריא בסביבת שורשים חזקים ותומכים.
הבדיקה אינה חודרנית. המיקרוסקופ מוצמד לקרקפת שלך ומעביר למסך את תמונת המצב כפי שמשתקפת מתחת לקרקפת. במו עינייך תוכלי לראות את שורשי השיער, את מצבם, את איכות השיער וצפיפותו. תוכלי לראות, להבין ולטפל בשורשים ובקרקפת שלך כך שהשיער שלך יחזור להיות בריא, חיוני ומלא.

השבועות הראשונים בתהליך הטיפול

השפעות וגורמים לנשירה אצל נשים
טריקולוגיה