תוספות שיער והשלמות שיער

הטיפול הייחודי של "מעבדות הייר קליניק" מאפשר עצירת הנשירה וצמיחה מחודשת של השיער הטבעי, אך זהו תהליך מקצועי ויעיל שאינו קורה בן לילה אלא נמשך פרק זמן מסוים. על מנת ליהנות ממראה שיער מלא ובריא כבר מהיום הראשון מבלי להמתין לתוצאות הטיפול, ניתן להתאים לכל אחת תוספות שיער והשלמות שיער בליווי טריקולוגי ובשילוב הטיפול לעצירת הנשירה.

תוספות שיער והשלמות של "מעבדות הייר קליניק"

תוספות השיער וההשלמות שנעשות על ידינו הן משיער איכותי בלבד ומתבצעות בשיטה בטוחה ומתקדמת מבלי לגרום לנזק לשיער הטבעי, תוך שימת דגש על מצב וסוג השיער ושמירה על בריאותו. לתוספות והשלמות השיער מגוון רחב מאוד של אפשרויות. ניתן להאריך את השיער, לעבות אותו או להעניק לו נפח, ניתן לבצע תוספות או השלמות באופן זמני או קבוע, הכל בהתאם למצב השיער, לטיפול האישי המתוכנן ולרצונה של המטופלת.

גלריה תמונות מטופלים: לפני ואחרי תוספות שיער והשלמות שיער במעבדות הייר קליניק

  •  

סוגי תוספות שיער

תוספות שיער מיוצרות על ידי שיער אדם מכל רחבי העולם ויש להם ביקוש גבוה. משמעות הדבר היא כי המחירים עבור תוספות שיער אדם גבוהים והסחר בהם פופולארי מאד. לנשים חשוב בעיקר שתוספות השיער ישתלבו באופן טבעי עם מרקם השיער שלהן ושהתוספות יחזיקו מעמד לאורך זמן ממושך יותר.יחד עם זאת, בעידן שבו הכל נמכר אונליין ברשת ניתן למצוא מגוון רחב של תוספות שיער המיוצרים באופן שונה זו מזו. כשמדובר תוספות שיער, יש הרבה מה ללמוד. חשוב לדעת כי לא כל תוספות השיער עשויות משיער אדם, גם כאשר הם המוכר מציג אותם באופן שכזה. באינטרנט ניתן יהיה למצוא אפילו תוספות שיער תחת הכינוי: "תוספות שיער אדם" המעורבבות עם שיער של בעלי חיים או שיער סינתטי וכל זאת כדי לחסוך בעלויות. תוספות שיער זולות יתפרקו תוך זמן קצר ואילו תוספות שיער אדם באיכות גבוהה יחזיקו מעמד זמן רב יותר.

מקורות השיער

:שיער הנתרם לצורכי תוספות או השלמות שיער מגיע כאמור מכל רחבי העולם כאשר המוכרות ביותר הן 

  • תוספות שיער ממדינות אירופה (שיער אירופאי)
  • תוספות שיער ממדינות המזרח הרחוק
  • הודו היא היצרנית הגדולה בעולם של תוספות שיער איכותי בזכות איכות השיער ההודי והחוזק שלו

תוספות שיער "רמי" הינן כינוי לתו איכות של תוספות שיער איכותיות שנוצרו 100% משיער אדם ונבחרו על פי קריטריונים גבוהים ומדוייקים כגון: בריאות התורם, כיוון צמיחת השיער, אורך, עובי, צבע, ובהתאמה מושלמת ללקוחה שמיועדת להשתמש בהן.

היתרונות של תוספות שיער טבעי ואמיתי

שיער אנושי אמיתי מעולם לא עבר תהליך כימי. הוא מיוצר באיכות גבוהה  ומחירו יקר אבל ללא ספק שוו את ההשקעה. תוספות שיער אדם נאספים מתורמי שיער "בריאים", כלומר מאנשים אשר נבדקו שאינם סובלים ממחלות כלשהן וכאלה שאינן התשמפו מעולם בתכשירים כימיים למיניהם . משמעות הדבר היא כי השיער מגיע מתורמים עם שיער בריא וארוך. תוספות שיער איכותיות יגיעו בדרך כלל מנשים צעירות יותר, ולכן לא יהיו שערות אפורות או קצוות מפוצלים.

נשירת שיער ותוספות שיער אצל נשים

כאשר ישנה נשירת שיער חזקה ומטפלים בה על ידי מומחה ניתן להשתמש בתוספות שיער כדי להנות משיער מלא בזמן הטיפול עד אשר הנשירה תעצר. במקרים של נשירת שיער חזקה אצל נשים רצוי להיפגש עם הטריקולוג שלנו כדי לנתח את המצב ולאפשר לשיער להשתקם במהרה.

כשמדובר על תוספות שיער  - מומלץ לבדוק את השיער בעצמך ולנסות אותו לפני שקונים. ובכל זאת, אם כבר החלטת ללכת על תוספות שיער בחרי את התוספות האיכותיות ביותר עבורך כדי שהתוצאה תצא מושלמת.

הטיפול הביתי
רופאת עור