תוספי תזונה לשיער? ויטה הייר מועשר בויטמין D

מהם תוספי תזונה? כיצד הם עובדים?
והכי חשוב, האם זה יעזור לשיער שלי?

תוספי תזונה הם חומרים הנבלעים בנוסף למזון במטרה לספק לגוף חומרים חיוניים החסרים או לא מספיקים בתזונה היום-יומית כגון: ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן ,חומצות אמינו, צמחי מרפא ועוד. התוסף מסייע לגוף לתהליכים טבעיים של ריפוי מניעה והתייעלות. מה שקובע באמת את איכות התוסף זה היחס המדויק בין החומרים השונים, צורת הקשירה ביניהם, והפעילות הסינרגטית של החומרים.

הטיפול בשיער ועור הקרקפת

זקיקי השיער והעור ככל איבר אחר חייבים לקבל אספקת דם תקינה ורציפה והזנה טובה על מנת לשגשג ולצמוח.
חסר בגורמים אלו ובנוסף לגורמי מחלה שונים, עלולים להוביל להחמרה ולהשפיע על בעיות שיער ועור קיימות. המחקרים הרבים שנעשו בתחום, כבר הוכיחו כי אין תחליף לטיפול המקומי והישיר עם תכשירים לזקיקי השיער בכדי לקבל תוצאה. אך נוסף על כך, כיום כבר מבינים את כי כל בעיה צריכה התייחסות הוליסטית רחבה, פנימית וחיצונית, עיקרית ומשלימה גם על הגורם וגם על ההשפעות הרבות. ויטמינים מינרלים וחומצות אמינו שונות בזקיק השערה ובעור הקרקפת הנלקחים כתוספים מאפשרים לנו לתת את התמיכה המשלימה למראה השיער, חוזקו וצמיחתו.

תוסף ה"ויטה הייר, מועשר בויטמין "D – פיתוח חדשני

"מעבדות הייר קליניק" מציגה תוסף טיפולי המתמחה ומיועד לטיפול בבעיות עור הקרקפת והשיער.
תוסף ה- VITA HAIR מיועד לחיזוק שורשי השיער ועידוד צמיחה, ומכיל שילוב של חומצות אמינו לבניית חלבונים חיוניים, ויטמינים ייעודיים, מינרלי צמיחה ותמציות צמחיות החיוניים לבריאות השערה.
אחד ממרכיבי המפתח בפורמולה הינו ויטמין D- החיוני למחזוריות חיי השערה ולצמיחתה. כבר שנים ויטמין זה ידוע בחשיבותו למערכות הגוף ולתפקודים שונים, אולם בשנה האחרונה מחקרים רבים מגלים כמה מעט ידענו באמת על תפקידיו הרבים והמגוונים, ואף מגלים לנו קשר מעניין בין ויטמין D לבין השיער שעל ראשינו.

ויטמין D בשביל השיער

לאחרונה מחקרים הראו קשר ישיר ובו ויטמין D אחראי באופן ישיר על צמיחת זקיק שערה בריאה ויכול לפיכך גם להפחית את נשירת השיער. בנוסף, ויטמין זה אחראי באופן ישיר על תהליך יצירת חלבון הקרטין, אשר בונה את סיב השערה ונותן לה את חוזקה. מחקרים חדשים בתחום מעידים על חשיבותו הטיפולית להילחם כנגד מצבים של התקרחות על רקע גנטי בהפחתת התהליך הדלקתי ובמחלות אוטואימוניות בהם השיער מושפע ונפגע.

לסיכום:
תוסף הויטה הייר המועשר בויטמין D הינו ייחודי ובלעדי ל"מעבדות הייר קליניק", מחבר בין חומצות אמינו ספציפיות וחיוניות לשיער ביחד עם ויטמין D המתגלה כיום כשחקן מפתח חשוב למניעה וטיפול בבעיות שיער ועור הקרקפת.
אין ספק כי, תוסף נכון ויעיל יכול לתת פעולה משלימה וסינרגיסטית לטיפול הישיר על זקיקי השיער ועור הקרקפת.

טיפול אינטגרטיבי - טריקולוגיה ורפואת עור
שבועות- האם זהו החג האידיאלי לשערך?